UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
- Poza tym u nas rolnictwo jest bardziej ekologiczne, - A to dobre !!! Tylko może w twojej wyobraźni, chorej zresztą, bo przemawia przez ciebie pogarda i niewiedza.
- Poza tym u nas rolnictwo jest bardziej ekologiczne, - A to dobre !!! Tylko może w twojej wyobraźni, chorej zresztą, bo przemawia przez ciebie pogarda i niewiedza.