UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

- Poza tym u nas rolnictwo jest bardziej ekologiczne, - A to dobre !!! Tylko może w twojej wyobraźni, chorej zresztą, bo przemawia przez ciebie pogarda i niewiedza.


Anuluj