UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poza tym u nas rolnictwo jest bardziej ekologiczne, bo są małe gospodarstwa, gdzie ludzie używają mniej nawozów i więcej pracy ręcznej, w Niemczech to są duże gospodarstwa o powierzchni kilkudziesięciu- kilkuset hektarów, dużo jest takich, co mają tysiące i tam walą chemię na potęgę, tam nawet miedzy nie widać między 1 polem, a 2.


Anuluj