UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dodam jeszcze, że nigdy nie widziałam tam tak intensywnych (bardzo częstych i wielokrotnych) opryskiwań chemią jakie widzę w Polsce. Naprawdę przeraża ilość chemii jaką rolnicy rozpylają na polach.
Dodam jeszcze, że nigdy nie widziałam tam tak intensywnych (bardzo częstych i wielokrotnych) opryskiwań chemią jakie widzę w Polsce. Naprawdę przeraża ilość chemii jaką rolnicy rozpylają na polach.