UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dodam jeszcze, że nigdy nie widziałam tam tak intensywnych (bardzo częstych i wielokrotnych) opryskiwań chemią jakie widzę w Polsce. Naprawdę przeraża ilość chemii jaką rolnicy rozpylają na polach.


Anuluj