UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkałam blisko Krefeld przez wiele lat ( bliżej Holandii ) i raczej częściej widziałam jak rolnicy rozrzucali obornik niż jak inne chemiczne gówno, Nie wiem jak jest teraz, podejrzewam, że bardziej ekologicznie jak w Polsce. Widzę u was dużą niewiedzę oraz piszecie rzeczy nieprawdziwe. Odnośnie rowów to nie możesz porównywać z rowami w Polsce, w szczególności tymi przy drogach, one są systematycznie koszone i może być złudzenie, że np. nie pokrzyw czy innego zielska. Najpierw trzeba tam być przez dłuższy czas a potem się wypowiadać.