UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolinski, a jak ty się czujesz po tym jak guru i główny ideolog twojego ugrupowania zwachał się z Czarzstym i ulubieniecem pani Kasprzyckiej nijakim Biedroniem. Co miał oddać mandat, a nie oddał. Co za wstyd. .. Co za towarzystwo. ..