UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tan "FEKALIETON" jest o tym, że jak się kuca / tzw. żabia perspektywa" to wszystko wydaje się duże i groźne, po zmianie perspektywy jest inaczej. Ma Pani rzeczywiście dużo czasu do marnowania. Ot taki elbląski Passolini- miłośnik kaprofagii. Smutne i mało apetyczne.