UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani Mario, było na Portelu wykupione oświadczenie Juliusza Marka, który poinformował świat, że nie jest wydawcą gazety, która się pojawiła w Elblągu. Niechże Pani trzymając się swojej zasady, że nic pod dywan nie zamieciemy napisze też o tym, bo może to jakaś część naszej elbląskiej tożsamości. "Żyć tak aby nikomu czasem nie podpaść"


Anuluj