UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uwielbiam Panią. Do boju! Elbląg jest pięknym miastem, zasługuje na dobre rządy i dobrego gospodarza. Jestem młoda, chcę żyć tutaj, nie w trójmieście.


Anuluj