UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uwielbiam Panią. Do boju! Elbląg jest pięknym miastem, zasługuje na dobre rządy i dobrego gospodarza. Jestem młoda, chcę żyć tutaj, nie w trójmieście.
Uwielbiam Panią. Do boju! Elbląg jest pięknym miastem, zasługuje na dobre rządy i dobrego gospodarza. Jestem młoda, chcę żyć tutaj, nie w trójmieście.