UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pampi-ZAWADA - Myślę, że do końca kadencji dotrwa bo nie ma już w Elblągu poważnego ruchu, który pokusiłby się o referendum. Jednakże wszystko na to wskazuje, że będzie to ostatnia kadencja Wróblewskiego jeśli nie nastąpi w mieście jakiś konkretny przełom (basen odkryty, poważny inwestor itp. ). Ludzie postawili na niego 5 lat temu, później dali mu drugą kadencję bo przecież jedna to może za mało na wszystkie obietnice. Niestety lata lecą a Elbląg coraz mocniej stacza się w dół. Nikogo nie wzrusza, że prezydent zmniejsza zadłużenie - to jego obowiązek. Natomiast wszyscy oczekują pchnięcia miasta na nowe tory rozwoju i odbudowy znaczenia. Z tym jednak Wróblewski, otoczony takimi "orłami" jak Zieliński, Staszewska czy Nowak nic nowego nie wymyśli.

xemen990

Anuluj