UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeśli dobrze rozumiem, bo jakas przenośnia jest w tekscie, to chodzi o to aby Pan prezydent który się zgubił w lesie wylazł z niego, a Pani bedzie go wyprowadzać jak się wcześniej załatwi w tym lesie, . .. oby tylko przy wyprowadzaniu nie wdepnał w g. .. ., a swoją drogą fekalny wątek mnie zastanawia, odważna koncepcja autorska
ssdfa