UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i stalo się......ja czekam na felietony Pani Marii ! Dobrze i na temat. Prosze pamiętać, że niemile wpisy maja kilku autorow z wiadomej strony. Milego weekendu.
No i stalo się......ja czekam na felietony Pani Marii ! Dobrze i na temat. Prosze pamiętać, że niemile wpisy maja kilku autorow z wiadomej strony. Milego weekendu.