UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani Mario cieszę się, że tak bardzo liczy Pani na młodych tylko problem polega na tym, że ich wychowują starzy, i wchodzą Ci młodzi w stare układy. Proszę posłuchać i poczytać nawet w komentarzach co się dzieje w Urzędzie Miasta-wynika z tego, że tam nie ma ludzi przypadkowych, ustawione konkursy itd. W tym mieście chyba nie ma nadziei, że coś się zmieni. Był Pan Słonina to kto był Wiceprezydentami teraz Słoniny nie ma to kto jest Prezydentem i Sekretarzem?
wre