UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie słyszałam z żadnych ust dobrego słowa o wróblewskim i nic dobrego zrobionego przez niego dostrzec też nie mogę. Czy on z jakiejś podelbląskiej wsi pochodzi, że tak z tym PSLem, czy tylko tam go przygarnęli?


Anuluj