UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie pani Maria to ujęła te miasto dla młodych nic nie oferuje(brak nowych technologicznych firm),aparat urzędników niczym nowotwór niszczy i degraduje ,emeryci na stanowiskach.

Jesteśmy z M.K

Anuluj