UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stolarz i cukiernik płacą za prąd i gaz, bo jest on wytwarzany i dostarczany przez czlowieka, natomiast woda nie jest wytwarzana przez człowieka to dobro naturalne jak powietrzw do oddychania. Jeśli dzięki nawodnieniu ma plon dobry to nie jest on zwiększony 2-3 krotnie tylko jest normalny w przeciwieństwie do sytuacji, gdy nie ma nawodnienia i wtedy jest plon mniejszy i rolnik dostaje odszkodowanie za suszę.