UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jasne, zniszczyli ekosystemem, ludziom i zwierzętom zabrali wodę, teraz łaskawie otworzyli ujecie i po temacie. Dlaczego tak późno skąd ten upór przez dwa miesiąca, nagle można, co prawo się zmieniło??? Ciekawe czy ktoś w Wodach Polskich poniesie karę za bezmyślność?

molew

Anuluj