UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jasne, zniszczyli ekosystemem, ludziom i zwierzętom zabrali wodę, teraz łaskawie otworzyli ujecie i po temacie. Dlaczego tak późno skąd ten upór przez dwa miesiąca, nagle można, co prawo się zmieniło??? Ciekawe czy ktoś w Wodach Polskich poniesie karę za bezmyślność?
molew