UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję Słonikom zdobycia 1 pkt z trudnym rywalem w meczu inaugurującym początek ich zmagań w III lidze, ich rywal jechał ze 100% pewnością wywiezienia pełnej puli. Niestety spotkał ich zawód. Szczególne gratki za grę niezawodnego Lenarta, nowego bramkarza i formacji obrony. Napastnicy niestety zawiedli. Powodzenia w przyszłych meczach

KibicConcordii

Anuluj