UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie było źle...potrzeba zgrania i z każdym meczem będzie lepiej...fajny doping na łuku... zawsze ZKS
GiSer
Nie było źle...potrzeba zgrania i z każdym meczem będzie lepiej...fajny doping na łuku... zawsze ZKS
GiSer