UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wreszcie Sedleś na dobrym poziomie. Tydzień temu błyszczeli a teraz Ryk i Szupryt słabiutko. Drugi raz z ławki wchodzi Żołądź i gra bardzo dobrze. To zawodnik na podstawowy skład. Dobry jeden punkt i gratulacje za to. Fajna asysta Demianiuka ale za dużo przewracania w stylu też Cezarego ale Pazury. Ta drużyna jest w stanie grać ofensywną i skuteczną piłkę ale trzeba jej na to pozwolić. Jak na razie gramy lagą ale punkty są. Może trochę odważniej?