UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zasłużony remis, mimo to sędzia nie nadaje się na to stanowisko, albo nie gwizdał wcale, albo na stronę Polkowic.

Pijak z prostej

Anuluj