UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ile ludzi jeszcze zginie zanim wytną drzewa które są cmentarzyskiem a nie pomnikiem przyrody. Wyrazy współczucia dla tego Pana.
Grzegorz1234567789
Ile ludzi jeszcze zginie zanim wytną drzewa które są cmentarzyskiem a nie pomnikiem przyrody. Wyrazy współczucia dla tego Pana.
Grzegorz1234567789