UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ile ludzi jeszcze zginie zanim wytną drzewa które są cmentarzyskiem a nie pomnikiem przyrody. Wyrazy współczucia dla tego Pana.

Grzegorz1234567789

Anuluj