UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak profanacja? Dobrze, że tak robią to jest właśnie fajne miejsce z wieloma ciekawymi wydarzeniami, ja tam lubię chodzić, bo dzięki tym eventom zawsze jest interesująco.
Jak profanacja? Dobrze, że tak robią to jest właśnie fajne miejsce z wieloma ciekawymi wydarzeniami, ja tam lubię chodzić, bo dzięki tym eventom zawsze jest interesująco.