UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A biblioteka to jest jakaś hala widowiskowa, że ma żyć? Może w ogóle wypierdzielmy z niej książki i zróbmy tam bar ze striptizem - będzie w niej jeszcze więcej życia.


Anuluj