UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A biblioteka to jest jakaś hala widowiskowa, że ma żyć? Może w ogóle wypierdzielmy z niej książki i zróbmy tam bar ze striptizem - będzie w niej jeszcze więcej życia.
A biblioteka to jest jakaś hala widowiskowa, że ma żyć? Może w ogóle wypierdzielmy z niej książki i zróbmy tam bar ze striptizem - będzie w niej jeszcze więcej życia.