UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteśwolnytomyśl - masz całkowitą rację jeżeli chodzi o infrastrukturę drogową, ale dlaczego " macie" ??? Czyżby kolejny emigrant dla którego Polska to wy i oni ???


Anuluj