UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wpadki drogowe macie bo nie macie poprawnej infrastruktury drogowej, Nie są winni młodzi kierowcy, nie są winne osoby pijane tylko winą jest to że dostaliście szybkie auta z zachodu ale dróg nie macie z zachodu. (macie kilka i jeździcie po nich jak banda idiotów, królów drogi- zaznaczam to nie sa 21 latkowie ani pijani tylko idioci za kierownicą który myśla że kupili oktawie to można lecieć 160 na 140 walić światlami na auto z przeciwka itd. ) Wciskają Wam do głów że to wasza wina bo nie przyznają tego sami że sami są winni. To władza jest odpowiedzialna za durne przejazdy przez tory kolejowe, to władza jest odpowiedzialna za drzewa na drogach. A wy jeszcze macie taki tupet i macie na tyle ignorancji w głowie że jeszcze próbujecie zwalić winę na jakiegoś młodego który nie dawano zrobił prawko. Otóż chodzi o to że kazdy kiedyś właśnie zrobił prawko a sęk jest w tym że drogi mają być zrobione w taki sposób aby mogli po nich jeżdzic nie tylko ludzie z doświadczeniem.
jesteśwolnytomyśl