UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko należy pamiętać że po 6 latach w wot masz pół roku służby liczonej po monowskiemu także liczcie czy wam się opłaca zostać zawodowym
Tylko należy pamiętać że po 6 latach w wot masz pół roku służby liczonej po monowskiemu także liczcie czy wam się opłaca zostać zawodowym