UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niekoniecznie, teraz jest niż demograficzny to ludzi do wojska potrzebują zwłaszcza, że docelowo ma liczyć 200 tysięcy żołnierzy, będzie brakować młodych.


Anuluj