UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niekoniecznie, teraz jest niż demograficzny to ludzi do wojska potrzebują zwłaszcza, że docelowo ma liczyć 200 tysięcy żołnierzy, będzie brakować młodych.
Niekoniecznie, teraz jest niż demograficzny to ludzi do wojska potrzebują zwłaszcza, że docelowo ma liczyć 200 tysięcy żołnierzy, będzie brakować młodych.