UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sisi jest wspaniałą kicią. Polecam do adopcji. Kiedy przyszła pod blok była bardzo brudna i wycieńczona. Przeraźliwie krzyczała . Na dworzu 40 stopni upał. Wodę piła bez końca. została nakarmiona i oddaliła się. Przez kilka dni tak się pojawiała i znikała gdzieś za wiaduktem. Postanowiliśmy szukac ponieważ jej płacz pokazał że nie jest sama. Nasza pomoc przyszła w pore. Mama z malymi w kojcu dla psa 3 metry od torowiska. Ich los był przesądzony , ponieważ pociagi jeżdżą co chwilę. Sisi walczyła wytrwale do końca. Małe uratowało mleko matki, ona natomiast nie piła i nie jadła, jej widok mówił wszystko, skóra i kości. CZŁOWIEK KTÓRY SKAZAŁ KOCIAKI NA ŚMIERĆ POWINIEN ZASTANOWIĆ SIĘ NAD SWOIM POSTEPOWANIEM .Cała rodzinka, kicia i cztery małe zostały zabezpieczone. Sisi dwa dni odsypiala swoją służbę matczyna i walkę o dzieci. Wolontariusze wkładają ogrom pracy w ratowanie zwierząt. Często w małych mieszkaniach mają po kilkanaście. Robią to bezinteresownie, bo wiedzą że to żywe stworzenie które cierpi i potrzebuje pomocy .Podziekowanie dla redakcji za pomoc i artykuły. BO KTO INNY JAK NIE MY.


Anuluj