UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prosta nie bedzie nigdy otwarta dopoki to nie przekona prezydenta ze niby sie nie nadaje do uzytku. Jakos czesc prostej bywa otwierana na niektore mecze. Czysta polityczna zagrywka ze strony prezesa Guminiaka.


Anuluj