UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy kibice się doczekają wstępu na trybunę prostą? Czy na kolejnych konferencjach lub wywiadach PORTEL znowu będzie zadawał "wygodne pytania" dla prezesa? Oby znowu nie było nerwówki pod koniec sezonu.


Anuluj