UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tragedia. Myślę, że wszystkich trzeba się pozbyć wtedy prezes nie bedzie miał kim prezesować i zacząć wszystko od początku
pijany po prostu
Tragedia. Myślę, że wszystkich trzeba się pozbyć wtedy prezes nie bedzie miał kim prezesować i zacząć wszystko od początku
pijany po prostu