UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tragedia. Myślę, że wszystkich trzeba się pozbyć wtedy prezes nie bedzie miał kim prezesować i zacząć wszystko od początku

pijany po prostu

Anuluj