UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kamienice przy ulicy Zamkowej dalej mają odstraszać turystów wjeżdżających na starówkę? Te 2 kamienice wyglądają jak po ostrzale artyleryjskim.

rvrve

Anuluj