UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kamienice przy ulicy Zamkowej dalej mają odstraszać turystów wjeżdżających na starówkę? Te 2 kamienice wyglądają jak po ostrzale artyleryjskim.
rvrve
A kamienice przy ulicy Zamkowej dalej mają odstraszać turystów wjeżdżających na starówkę? Te 2 kamienice wyglądają jak po ostrzale artyleryjskim.
rvrve