UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kazda kamienica powinna byc odnowiona bo to sa budynki ktore przypominaja historie. Na nie powinny byc takie dotacje z unii a nie ze wspolnota m7si brac kredyt na 30 lat. Poza tym z coniektorych kamienic szczegolnie glownych ulic powinno sie przeniesc ludzi, ktorzy nie placa nie dbaja i przez nich glowne ulice strasza i widac biede i zaniedbanie. Glowne ulice powinny byc zadbane bo to wizytowka naszego miasta. W oknach i balkonach kwiaty. Kolorowo i wesolo. A nie szmaty w oknach i przed klatka pijaki.