UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie, Policjo gdzie jesteś !? Dobre pytanie, tylko odpowiedzi nie ma !!! Może komendant KMP w Elblągu da nam na to odpowiedź?


Anuluj