UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie, Policjo gdzie jesteś !? Dobre pytanie, tylko odpowiedzi nie ma !!! Może komendant KMP w Elblągu da nam na to odpowiedź?
Właśnie, Policjo gdzie jesteś !? Dobre pytanie, tylko odpowiedzi nie ma !!! Może komendant KMP w Elblągu da nam na to odpowiedź?