UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W kolejnym roku browar powinien wprowadzić minimalną granicę wieku dla dzieci zwiedzających browar. Ludzie z rocznymi dziećmi powybierali się na zwiedzanie hal produkcyjnych. Dzieci marudne, ruchliwe, ciężko je upilnować. Fakt, że większość urządzeń nie była uruchomiona, ale dla mnie to szok jak nieodpowiedzialni są ludzie.

Aabbb

Anuluj