UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
E, to juz wiadomo kto emituje te CO2 do atmosfery. A my abstynenci pozniej klimatyczne musimy placic unii.
acha
E, to juz wiadomo kto emituje te CO2 do atmosfery. A my abstynenci pozniej klimatyczne musimy placic unii.
acha