UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jeżdżę Skodą, mam inne samochody chociaż nic do niej nie mam i uważam, że niektóre modele są fajne, tylko to już nie jest czeski samochód, a niemiecki, bo nazlszu do VAG. Nie jest kombinatorem, bo tam Polacy pracują legalnie, a poza tym teraz w Polsce można już coraz lepiej zarabiać i coraz mniej wyjeżdża za granicę, a niektórzy jak zarobili na Zachodzie to wracają tutaj. Tak nie spełniali jak do kogoś jedziesz, albo chcesz jechać to musisz się dostosować do ich prawa. Na tym to polega. A niedługo pewnie i wizy zostaną zniesione. I nie jestem zindokyrynowany. Siła naszego kraju właśnie polega na jego wielkości i liczebności i na tym, że mamy już trochę globalnych firm jak Orlen, KGHM, który ma np kopalnie miedzi w USA, PKO BP, PGNiG, Unia Group, Samasz, Azoty Puławy czy Wielton lub PZU, CD Projekt. Avia, polskie meble i luksusowe jachty idą na cały świat i zywność. A w skali europejskiej mamy dużo więcej dużych firm. Tak silna armia jest nam potrzebna, bo wtedy będziemy się liczyć. Już będą u nas produkować pociski przeciwokretowe NSN i dzialko bushmaster 30 mm.
Zen