UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niesamowite wy macie czelność się jeszcze wypowiadać wstydu nie macie,Iiiiiiiiiiiiiidźcie precz z Mojego Miasta

Robespierre

Anuluj