UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niesamowite wy macie czelność się jeszcze wypowiadać wstydu nie macie,Iiiiiiiiiiiiiidźcie precz z Mojego Miasta
Robespierre
Niesamowite wy macie czelność się jeszcze wypowiadać wstydu nie macie,Iiiiiiiiiiiiiidźcie precz z Mojego Miasta
Robespierre