UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech miesza w Lidzbarku, Wara od Elbląga . Dlaczego wpuszczacie do Elbląga ludzi ktorzy nie sa Elblązanami.
Niech miesza w Lidzbarku, Wara od Elbląga . Dlaczego wpuszczacie do Elbląga ludzi ktorzy nie sa Elblązanami.