UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Polsce musi być system prezydencki jak w USA i obniżony próg wyborczy do 3%, aby po wyborach była większa reprezentacja głosujących.
Zen
W Polsce musi być system prezydencki jak w USA i obniżony próg wyborczy do 3%, aby po wyborach była większa reprezentacja głosujących.
Zen