UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytelnicy sadza, ze z takimi pomyslami to opozycja sie tylko osmiesza, a pis zdobedzie wiekszosc konstytucyjna na jesieni.

My mieszkancy

Anuluj