UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większoś POSTKOMUNISTÓW to chore jednostki mówią że PiS beee, ale po kasę z 500+ wyciągają czetwone łabska ponieważ jak zwykle im się należy
Większoś POSTKOMUNISTÓW to chore jednostki mówią że PiS beee, ale po kasę z 500+ wyciągają czetwone łabska ponieważ jak zwykle im się należy