UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Większoś POSTKOMUNISTÓW to chore jednostki mówią że PiS beee, ale po kasę z 500+ wyciągają czetwone łabska ponieważ jak zwykle im się należy


Anuluj