UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Zen. Czy nie jest to trochę podobne do Volkssturmu wyposażonego karabiny i Panzerfausty? Według wikipedii: "Początkowo, czyli w roku 1944,Volkssturm był wykorzystywany jako formacja obrony terytorialnej do ochrony dróg i linii kolejowych oraz umocnień. Od stycznia 1945 bataliony Volkssturmu były wysyłane na pierwszą linię frontu. " Niewiele to Niemcom pomogło. Na współczesnym polu walki takie pospolite ruszenie będzie raczej tylko mięsem armatnim.


Anuluj