UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Można się domyślać że faktycznie szykuje się powtórka z rozgrywki i prezes znów żałuję srebrników a ci co odejdą będą głównie wzmacniać trzecioligowców. Bo tam dadzą a u nas nie...
Można się domyślać że faktycznie szykuje się powtórka z rozgrywki i prezes znów żałuję srebrników a ci co odejdą będą głównie wzmacniać trzecioligowców. Bo tam dadzą a u nas nie...