UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Można się domyślać że faktycznie szykuje się powtórka z rozgrywki i prezes znów żałuję srebrników a ci co odejdą będą głównie wzmacniać trzecioligowców. Bo tam dadzą a u nas nie...


Anuluj