UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Guminiak , mam nadzieje ze zawodnicy ktorzy przyjda , beda naprawde wzmocnieniem , z 2 zespolu to tylko Krasa sie nadaje
Kibic OE
Guminiak , mam nadzieje ze zawodnicy ktorzy przyjda , beda naprawde wzmocnieniem , z 2 zespolu to tylko Krasa sie nadaje
Kibic OE