UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Guminiak , mam nadzieje ze zawodnicy ktorzy przyjda , beda naprawde wzmocnieniem , z 2 zespolu to tylko Krasa sie nadaje

Kibic OE

Anuluj