UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak się składa,że utrzymanie 2 ligi to nie awans do 1 ligi.Cieszymy się przez błędy przyszłego trenera Condonii Borosa z utrzymania Olimpii w 2 lidze.Rzeczywiście po takimdorobku punktowym co zostawił.To trener Nocoń jest cudotwórcą.Spokojnie .Jedni odejdą drudzy przybędą.Michał Kuczałek dzięki Olimpii się pokazał w kraju i zaraz będzie kopał w 1 lidze a może niebawem jak Sokół wyżej.Tak trzeba rozmawiać poprzez ten argument z piłkarzami przychodzących.Nie zawsze kasa jest u zawodników na dorobku najważniejsza.Trenerze niech pan zostanie w Olimpii.My kibice takiego trenera potrzebujemy i szanujemy.


Anuluj