UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak beda tak toczone negocjacje z zawodnikami ktozy przyczynili sie zo pozostania w 2lidze to napewno spadek murowany...nie ma co sie ludzic prezes napewno nie utrzyma podstawowego skladu nawet 25procentach...niestety czeka nas nieunikniona degradacja do 3ligi sprawdzo sie moje slowa juz w najblizszym czasie.Panie prezesie szacunku wiecej dla chopakow...
Wierny fan