UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To była dobra decyzja by być w tamtym miejscu! Wspaniały koncert, czekam na kolejne. Pozdrawiam Chór i Panią Dyrygent. PS: powodzenia z konkursami! :D
Jaśko Meloman
To była dobra decyzja by być w tamtym miejscu! Wspaniały koncert, czekam na kolejne. Pozdrawiam Chór i Panią Dyrygent. PS: powodzenia z konkursami! :D
Jaśko Meloman