UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To była dobra decyzja by być w tamtym miejscu! Wspaniały koncert, czekam na kolejne. Pozdrawiam Chór i Panią Dyrygent. PS: powodzenia z konkursami! :D

Jaśko Meloman

Anuluj