UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanowny Redaktorze, "Requiem" zabrzmiało w obszernej części, nie w całości, jak sugeruje artykuł, a "Dies irae" to część wspomnianego Requiem (czytając artykuł odnoszę wrażenie, że ten utwór wymieniono jako osobne dzieło). Pozdrowiena!
widz