UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniały koncert! Przyjemnie się słuchało i oglądało. Gratulacje dla Pani Dyrygent. Pozdrowienia dla chóru.
Majk
Wspaniały koncert! Przyjemnie się słuchało i oglądało. Gratulacje dla Pani Dyrygent. Pozdrowienia dla chóru.
Majk